< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Як вибрати добре місце в квартирі для навчання, праці та відпочинку (сну)

Кішка лягає там, де погана енергетика, а собака звідти тікає. Там, де ляже собака чи дитина до трирічного віку, добре місце. Дитина не поповзе в погану зону, а буде втікати на край ліжка. Добре місце за можливістю вибирають коні і корови. Його можна визначити також біолокаційним методом, але проводить цю роботу тільки досвідчений біоенергетик. За потребою такого радіе-стезиста (оператора чи майстра біолокації) у великих містах легко відшукати.

У Львові є обласне товариство радіестезистів. Зараз вже розроблено декілька моделей індикаторів шкідливого випромінювання телевізорів, моніторів, комп'ютерів, мікрохвильових печей (М. Косинов, П. Харченко, 1997). Будемо сподіватись на їх швидку появу в продажу. Такі прилади існують і використовуються в роботі над закритими темами.

Способи блокування шкідливих земних випромінювань

Найпростішим і найефективнішим способом блокування шкідливих земних випромінювань є зміна місця сну, роботи, відпочинку чи проживання.

Методи захисту від геопатогенного впливу і його нейтралізації

Визнання факту шкідливого впливу геопатогенних зон на здоров'я людей вимагає їх виявлення. У країнах Західної Європи (Австрія, Швейцарія, Німеччина та ін.) є спеціальні муніципальні служби біолокації, які проводять систематичне обстеження площ під забудову, а також медико-технічну експертизу наявних житлових приміщень. В Україні працюють лише окремі ентузіасти.

Сьогодні промисловість випускає апарати і прилади для захисту від впливу реактивних зон.

Усі способи щодо захисту від впливу геопатогенного випромінювання і його нейтралізації залежно від функції розділяються на три групи:

  • - До першої групи належать відбиваючі покриття і відхиляючі пристрої, які переносять вектор реактивних зон. При цьому зберігається геопатогенна зона і можуть постраждати інші люди.
  • - До другої групи належать різні пристрої, які мають універсальний характер дії. Деякі з них вимагають орієнтації за сторонами світу, забезпечуючи захист від впливу всіх реактивних зон. До них належать: дифракційні решітки (незамкнені циліндри, кільця, сітки, гачки, змійки); перетворювачі випромінювань (піраміди, конуси, кристали, трубки, спіралі та ін.); генератори хвиль, які інтерферуються із патогенними випромінюваннями, перетворюючи їх в безпечні.
  • - До третьої групи належать поглинаючі матеріали (поліетилен, фольга, сітка та ін.) у вигляді покриттів, тканин, одежі. За даними П. І. Вейніка, за допомогою звичайної поліетиленової плівки, а ще краще двох перекладених папером шарів поліетилену, можна домогтися практично повної ізоляції випромінювання, кожен шар поліетилену зменшує потік хрононів в 20-100 разів.

З часом поглинальна здатність поліетилену зменшується. Такий же послаблюючий ефект має чорний папір, дещо менший парафін. Кольорові метали зменшують інтенсивність випромінювання на десятки відсотків.

Можна використати також мікроантени С. С. Соловйова - зігнутий дріт у формі хвилі (мал.28). Віддаль між нерівними синусоїдами - 2 см, а висота найвищої синусоїди - 3 см (від прямої, яка з'єднує кінці антени). Мікроантени можуть мати 3, 5, 7 і 9 гребенів і виготовлятися із мідного дроту або бути намальованими на папері.

Мікроантени Соловйова

Мал. 28. Мікроантени Соловйова

За даними Вейніка, мікроантени С. С. Соловйова випромінюють позитивні хронони. У неробочому стані всі гребені щільно стиснуті. Кількість синусоїдів підбирають на основі біолокаційного контролю.

Для зсуву решітчастих смуг мікроантени встановлюють в горизонтальній площині перпендикулярно межам смуг сітки, де знаходиться людина. Антену активують випромінюючою речовиною (фосфором): між антеною і сірниковою коробкою швидко протягують зверху вниз лист поліетилену, цю процедуру повторюють декілька разів. Контроль рівня активування мікроантени здійснюють в порівнянні із вихідним значенням.

Нейтралізація геопатогенних зон встановлюється за допомогою індикаторів. У безпечній зоні маятник буде коливатися в напрямку північ-південь, рамка не буде повертатися [A. Strangl, 1989].

Можна використати радіестезійні екрани чи резонатори. Розрізняють природні і штучні екрани. До природних належать сірка з вапном, глина, плитки вапняна, смоли (каніфоль, ладан, бурштин), рослини: сніпки злаків (пшениці, жита, ячменю), живі квіти (каланхое, герань, кала, бегонія), головки часнику і цибулі, папороть, каштан. Ці екрани ослаблюють випромінювання з більшої площі, ніж площа екрану.

З метою захисту людини від негативного впливу земного випромінювання в спальних місцях за кордоном використовують спеціальні матраци з металічною фольгою, металізовану тканину, покривала з овечої та конячої вовни, картонні пластинки, покриті воском. Для нейтралізації земного випромінювання люди використовують браслети, пояси, кольє, гачки тощо, а також мінерали, різні рослини, листки чаю, колоски пшениці, тирсу й особливі пристрої (настінні антени, півсфери, замкнуті контури з провідників, діелектриків). Ці засоби у деякій мірі змінюють параметри земного випромінювання, відбивають чи відхиляють, поглинають і переводять їх у безпечний стан.

До штучних екранів належать: червона гума, червона цегла, алюмінієва фольга (через 7-10 днів викидати обережно в сміття - шкодить погана енергетика), оцинковане залізо, спіралі з мідного дроту (наприклад, петля Лаковського), картонні піраміди...

Торсійні випромінювання землі в геопатогенних зонах виходять вузько направленим промінням, і у багатьох випадках їхнього впливу можна легко позбутися, змінивши місце постійного перебування.

Якщо це зробити важко, можна скористатись килимками з особливих полімерних матеріалів. Вони побудовані так, що відхиляють шкідливу складову торсійних полів убік. Ці килимки розроблені Міжгалузевим науково-технічним центром нетрадиційних технологій (Москва), в Міжнародному інституті біоенерготехнологій (Київ), у Дніпропетровському медичному інституті народної медицини.

Київські вчені розробили прилад, який захищає операторів персональних комп'ютерів від небезпечних торсійних випромінювань. Називається цей прилад "Форпост-1" (формувальник поля статичного торсійного) і створений він А. Павленком, завідувачем лабораторії системного аналізу біоенерготехнологій Національної академії наук і Міністерства освіти України. Прилад запатентовано на Україні. Випробування (Мінський діагностичний центр, А. Н. Соколенко) приладу засвідчили, що стан організму користувачів комп'ютерів, захищених приладом "Форпост-1", за час дослідження суттєво не змінився. Приклад комп'ютерників контрольної групи показав, що робота на комп'ютері гнітюче впливає на організм. Аналогічний прилад "Гамма-7" випускається в Москві. Американці випускають прилад "0-33".

Будемо сподіватись, що "Форпост-1" у найближчому майбутньому стане обов'язковою деталлю конструкції комп'ютерів, телевізорів, радіотелефонів, мікрохвильових пічок, тобто всього того, що випромінює електромагнітну енергію. Поки що тільки японці з ідеєю біотелевізора дещо наблизились до гуманізації електронної апаратури.

Проти природного лівостороннього торсійного поля можна використати натільний хрест, повішений напроти серцевої чакри на звичайній нитці.

Для блокування шкідливого земного випромінювання на значних територіях (з будинками, дорогами, перехрестями) Я. В. Бо-жик [1997] рекомендує застосувати відповідні резонатори з піску і червоної цегли старопольського або австрійського виробництва. Але роботи з радіестезійної корекції може провести тільки фахівець.

Таким чином, сумарна енергетика довкілля може суттєво впливати на здоров'я, оздоровлення і працездатність людини, зокрема на здатність молоді вчитись.

Вчитися бажано у відповідній "високоенергетичній комірці", якою повинно стати шкільне навчальне приміщення чи кімната для навчання у наших домівках.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >