< Попер   ЗМІСТ   Наст >

"Я сам"

Це найдоступніша та ефективна стратегія для малих за обсягом фермерських господарств. Вона включає використання всіх доступних ресурсів. Наприклад, складаєтеся лист цільових клієнтів та проводиться розповсюдження необхідної інформації за допомогою телефону, або особистої зустрічі. При отриманні рекомендації від існуючих клієнтів у відповідь надається премія. Розповсюдження флаєрів, буклети в найближчих магазинах, кафе і офісах також може розширити коло потенційних споживачів. Варто опублікувати статті для місцевих видань та по-можливості роздати безкоштовні пробники продукції.

Мережевий маркетинг

Створення мережі - це гарна стратегія, яка майже без витрат допомагає зв'язатися з потенційними клієнтами, і поширити новину про бізнес фермерського господарства. Торгова палата, бізнес асоціація або бізнес клуб - прекрасне місце для створення мережі. Ці організації часто влаштовують заходи і дають можливість зареєструвати бізнес в Інтернеті.

Розгалужений маркетинг

Найм агента, який просуває товар і продаж в Інтернеті. Цей агент "направляє" покупців до сайту господарства. І, коли угода здійснена, він отримує комісійні. Для власників Інтернет-бізнесу, ця стратегія дуже ефективна. Проте даною стратегією важко скористатись малому фермерському господарству. Проте це можливо з обсягами кооперативних фермерських об'єднань.

Інтернет маркетинг

Для провадження даної маркетинг стратегії фермерському господарству чи фермерському кооперативу необхідний Веб-сайт. Зміст сайту повинен бути ефективним, включите якомога більше рекомендацій, для більшої правдоподібності. Слова, які використовуються в веб-сайті повинні бути чіткими, зрозумілими і грамотними. До того ж, сайт повинен привертати увагу, зацікавити клієнтів і спонукати їх до дії. Є багато способів Інтернет реклами, тому, якщо навіть у власника фермерського господарства немає необхідного рівня знань, він можете отримати консультацію у спеціалізованих компаніях.

Маркетингові матеріали

Основним інструментом маркетингу є надруковані матеріали, такі як: бізнес карти, брошури або друковані бланки - це частина будь-якого бізнесу. Ці матеріали важливі для бізнес спілкування фермера, зв'язку та роботи.

Розсилка продукції клієнтам

Для багатьох молодих фермерів, немає кращого способу, ніж розсилка інформації своїм цільовим покупцям. Покладаючись на ефективне дослідження ринку, підприємці можуть визначити свій ринок покупців і безпосередньо розіслати інформацію про господарство. Інформацію про клієнтів фермери можуть отримати - від існуючих клієнтів, за допомогою зворотного зв'язку, купуючи адреси в газетах, торгових палатах.

Реклама

Рекламування - це один з найшвидших способів розповсюдити інформацію про фермерське господарство, продукти та послуги. Однак, для починаючих фермерів, це може бути занадто дорого. Реклама може викликати інтерес громадськості і залучити нових клієнтів, переконати існуючих клієнтів або повернути старих покупців, створити імідж і підкреслити унікальність фермерського господарства.

Реклама може забезпечити початкові продажі продукції чи послуг. Важливо побудувати план для запуску реклами, щоб реклама була найбільш ефективною.

Використання зовнішніх ресурсів

Фермер може звернутись в маркетингові агентства і запитати, чи не бажають вони об'єднатися, для продажу товару або послуги. Так, розділивши свої функції й обов'язки, можливо ефективніше залучати і зберігати клієнтів. Так фермер займатиметься просуванням товару, а маркетингове агентство його продавати. Тобто, і фермер і маркетингове агентство будуть зацікавлені в продажу товарів, так як це приносить прибуток обом сторонам. Маркетингове агентство буде одержувати комісійні від продажів, а фермер прибуток від обсягів продажів.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >