< Попер   ЗМІСТ   Наст >

ВІ Office Plug-In

Oracle Business Intelligence Office Plug-In інтегрує інформацію бізнес-аналітики з Oracle ВІ Server та звітів із середовищем Microsoft Office, використовуючи останні корпоративні дані в документах Microsoft Word, Excel і PowerPoint. Користувачі можуть після цього обмінюватися такими документами з іншими за допомогою Web, щоб забезпечити спільне ухвалення рішень.

Бізнес-користувачі втрачають багато часу на вставляння корпоративних даних в документи Microsoft Office. їм потрібно встановити: а) як дістати доступ до даних з різних систем; б) які привілеї безпеки необхідні для доступу до цієї інформації; в) як забезпечити актуальність даних, що містяться в документах Microsoft Office, щоб уникнути проблем з точністю використовуваних даних; г) визначити, як можна захистити дані так, щоб вони не потрапили до неавторизованих користувачів.

Додаткові засоби Oracle Business Intelligence. Suite для Microsoft Office дають можливість вставляти аналітичні дані в документи Microsoft Office, забезпечуючи економію часу, усуваючи проблеми неточності даних, забезпечуючи також безпечний обмін інформацією з колегами.

Oracle ВІ Office Plugin має кілька важливих функцій.

Спрощене вставляння даних: Office Plug-In дає змогу легко вставляти корпоративні дані в документи Office. Бізнес-ко-ристувач створює шаблон документа, в який необхідно додати корпоративні дані за допомогою Microsoft Word або Microsoft Excel. Користувач може також швидко і легко змінювати розташування, регіональні установки (мову, часову зону).

Після того, як користувачем був установлений формат, визначається джерело даних (або об'єкт у базі даних, або показник, або інформаційна панель в Oracle ВІ Server), з якого вставлятимуться дані в Office. Можливості інструментальної панелі параметрів (Parameters Toolbar) дають можливість зберігати аналітичні параметри в Microsoft Office.

Oracle Office Plug-In створює стандартний документ Microsoft Office. Це дає змогу користувачам форматувати, реорганізовувати документ, використовувати макроси, виконувати обчислення в Microsoft Office та інтегрувати дані з інших джерел в той самий документ. Користувачі можуть також модифікувати фільтри даних, вибірки, що зберігаються, правила і формули, зберігаючи все наявне форматування і обчислення в Microsoft Office.

Office Plug-In також дозволяє підтримувати безпеку користувача при доступі до корпоративних даних з документів Microsoft Office.

Office Plug-In також усуває проблеми неточності даних, дозволяючи користувачеві встановлювати автоматичне оновлення одного елемента даних або всіх даних в документі Microsoft Office при під'єднанні користувача до мережі.

Розповсюдження: Office Plug-In також пропонує кілька способів обміну документами для спільного ухвалення рішень: а) інтерактивне розміщення у спеціальних інформаційних панелях; б) обмін через інтерактивні теки; в) обмін через корпоративний портал (Oracle Portal та ін.); г) обмін через застосування до повідомлень електронної пошти. Таким чином, Office Plug-In, що входить до складу Oracle Business Intelligence Suite, інтегрується із середовищем Microsoft Office, забезпечуючи користувачів легким і ефективним способом вставляння точних і актуальних даних в необхідні документи, електронні таблиці і презентації. Будь-які документи Microsoft Office, що містять такі дані, можуть безпечно передаватися іншим особам в цілях спільного ухвалення рішень.

Office Plug-In спрощує управління системою безпеки, легко інсталюється через механізм автоматичного оновлення Microsoft Office і усуває неточності даних завдяки можливостям автоматичного оновлення даних.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >