< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Система управління готельним номером

Система JC M-Hotel проста для управління персоналом, номером в готелі і зручна для гостей. Вона відстежує практично всі ситуації в номерах і повідомляє про це портьє (при необхідності оператору) або клієнту готелю.

Повідомлення гостя "Не турбувати": в цьому випадку на дисплеї зчитувача карток-ключів, розташованого біля вхідних дверей номера, спалахує повідомлення "не турбувати". Клієнт може активізувати це повідомлення спеціальним вимикачем, що міститься на панелі біля ліжка або на панелі біля дверей. Сигнал з цим проханням відображається і на дисплеї портьє.

Прибирання номера: система відстежує ситуацію "гість виїхав з готелю і може друкувати списки кімнат, в яких необхідно провести прибирання відразу ж після їх звільнення. Це дозволяє менеджерам спланувати прибирання номерів і організувати ефективнішу роботу персоналу. Після завершення прибирання номера покоївка активізує за допомогою своєї картки-ключа кнопку і сповіщає портьє про готовність номера до заселення.

Відкриття міні-бару фіксується і реєструється системою, дозволяючи службовцям готелю стежити за поповненням холодильників в номерах.

Якщо вікно або двері номера залишаються відкритими протягом певного часу, система автоматично відключає опалювання, вентиляцію і кондиціювання кімнати, і ця інформація надходить на комп'ютер портьє.

Можлива така конфігурація системи JC M-Hotel в номері, коли гість одержуватиме інформацію про повідомлення, залишені для нього у портьє, в своїй кімнаті на дисплеї. У разі відсутності цієї підсистеми гість одержуватиме ці повідомлення по телефону.

Для забезпечення безпеки клієнта готелю і збереження майна гостя і номера, система JC M-Hotel має додаткові засоби захисту. Зокрема, сигнал тривоги включається в номері і на робочій станції системи, в таких випадках:

  • - спроба відчинення дверей номера без використання картки;
  • - спроба відчинення дверей за допомогою інструмента або іншого ключа;
  • - відчинення вікна або поява в номері людей за відсутності клієнта;
  • - екстрену допомогу (SOS) клієнт може попрохати з ванни або зі спальні. При затопленні ванної кімнати або спальні сигнал подається в систему, і вона блокує кран подачі води до вказаної зони.

Комплексні системи безпеки на базі систем контролю доступу

У системі iSecure Pro передбачена функція автоматичного імпорту/експорту найважливіших даних про співробітників (користувачів) з інших баз даних, що скорочує час, витрати і ризики, пов'язані із забезпеченням безпеки даних. Обмін оновленою інформацією між базами даних системи безпеки, відділу кадрів, бухгалтерії та іншими важливими базами даних компанії, проводиться автоматично за графіком або вручну за командою оператора, що забезпечує повноту і точність даних.

Модуль виготовлення пропусків (iSecureTM ID) дозволяє розробляти ескізи пропусків, розміщуючи на них фотографії, текст, підписи, логотипи і чимало іншого. При виготовленні пропусків може наноситься магнітна смуга, штрих-код, використовуватися proximity технологія та інші форми ідентифікації.

Модуль управління системою відеоспостереження (iSecureTM Vision) дозволяє автоматично управляти камерами відеоспостереження, перемикаючи їх за допомогою наперед запрограмованих команд. Підсистема підтримує роботу широкого асортименту матричних комутаторів таких виробників, що серійно випускаються, як Sensormatic (раніше American Dynamics), Peleo, Phillips, Panasonic, Burle, і не вимагає дорогого підключення релейних виходів до тривожних входів комутатора.

Модуль графічного моніторингу об'єктів будівлі (iSecureTM Maps) дозволяє за допомогою мишки управляти роботою камер відеоспостереження, відключати сигнали тривоги, відчиняти двері і т.п.

Модуль відеоідентифікації (iSecureTM Verifier) дає змогу систему безпеки функцією відеоідентифікації. З її допомогою співробітники служби охорони можуть проводити ідентифікацію власника картки, порівнюючи з фотографією, що зберігається в архіві, або використовуючи систему відеоспостереження для порівняння зображень, що зберігаються, з телевізійними зображеннями. Підсистема легко конфігурується.

Існує модуль інтеграції (iSecureTM FireWatch) з єдиною системою сповіщення і реєстрації сигналів пожежної і охоронної сигналізацій.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >