< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. Закон України “Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” №587- XIV від 09.04.99 р. Сума нарахованого збору визначається множенням виручки від реалізації алкогольних напоїв та пива (грн) на ставку збору (1%). Законом України № 1067-VI від 05 березня 2009 р. внесено зміни. Порядок заповнення

Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства встановлено за наказом Державної податкової адміністрації України за № 671 від 01.12.2009 р.

Перехідними положеннями (розділ XX, підрозділ 10) встановлено, що до 1 січня 2015 р. справляється збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства відповідно до Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства".

Мито

Мито. Закон України “Про єдиний митний тариф” № 2097-ХП від 05.02.92 р.

Єдиний збір, що справляється у пунктах пропуску через державний кордон України. Закон України “Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України” №1212-XIV від 04.11.99 р.; Податковий кодекс України, з 1 січня 2011 р.

Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками

Відповідно до Податкового кодексу України (розділ XIV, глава 3).

Платники збору електричної енергії

Платниками збору є оптовий постачальник електричної енергії та виробники електричної енергії, які мають ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і продають її поза оптовим ринком електричної енергії, та теплової енергії.

Об'єкт оподаткування збором електричної енергії

Об'єктом оподаткування збором є: а) для оптового постачальника електричної енергії – вартість відпущеної електричної енергії без урахування податку на додану вартість;

б) для юридичних осіб – вартість відпущеної електричної енергії, що продається поза оптовим ринком електричної енергії, зменшена на вартість електричної енергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками та/або з відновлюваних джерел енергії, а для гідроенергії – виключно у частині виробленої малими гідроелектростанціями без урахування ПДВ.

Ставки збору електричної енергії

Ставка збору становить 3 відсотки від вартості фактично відпущеної платником збору електричної енергії без урахування ПДВ.

Базовий податковий (звітний) період для збору дорівнює календарному місяцю.

Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності (Податковий кодекс України (розділ XIV, глава IV)

Платники збору цільової надбавки

Платниками збору є суб'єкти господарювання та їх відокремлені підрозділи, які провадять діяльність з постачання природного газу споживачам на підставі укладених з ними договорів.

Об'єкт оподаткування збором цільової надбавки

Об'єктом оподаткування збором є вартість природного газу в обсязі, відпущеному кожній категорії споживачів у звітному періоді, яка визначається на підставі актів приймання-передачі газу, підписаних платником та відповідним споживачем (для населення – на підставі облікових документів), з урахуванням відповідного тарифу.

Ставки збору цільової надбавки

Збір справляється у розмірі 2 % на обсяги природного газу, що постачаються для таких категорій споживачів:

– підприємства комунальної теплоенергетики, теплові електростанції, електроцентралі та котельні суб'єктів господарювання, зокрема блочні (модульні) котельні (в обсязі, що використовується для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб'єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води);

  • – бюджетні установи;
  • – промислові та інші суб'єкти господарювання та їх відокремлені підрозділи, що використовують природний газ.

Базовий податковий (звітний) період для збору дорівнює календарному місяцю.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >