< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Конфіденційність

При використанні номінальних акціонерів і директорів справжнього власника компанії встановити неможливо.

Беліз є класичною офшорною зоною. Це означає, що компанії, зареєстровані тут, не платять податків, а їх підтримка є недорогою. Вимоги до реєстрації в Белізі нескладні: мають бути як мінімум один акціонер й один директор, причому директор компанії може бути будь-якої національності і мати будь-яке громадянство; місцеві директори – резиденти Белізу, як і секретар, не потрібні. Інформація про директорів й акціонерів не з'являється в публічних звітах, а необхідний статутний капітал становить 50 тис. дол США і ділиться на акції з номінальною вартістю або без неї. Аудиторський звіт не обов'язковий, однак компанія має вести бухгалтерський облік, що відображає її фінансовий стан.

Офшори в Белізі – це чудова можливість для ведення бізнесу. Управляючи офшором, можна вести свій бізнес в усьому світі, відкривати рахунки в будь-яких банках, укладати будь-які договори, контракти й угоди з будь-якими компаніями, здійснювати інвестиції, працювати на біржових і фондових ринках, відкривати філії і представництва в усьому світі, вести міжнародну торговельну діяльність, купувати нерухомість, займатися електронною комерцією, купувати і реєструвати судна і судноплавні компанії, здійснювати транспортні перевезення, надавати консалтингові і маркетингові послуги тощо.

Делавер – один із найменших за площею території штатів США, який є водночас індустріально розвиненим і має прогресивне фіскальне та господарське законодавство. Делавер називають воротами в Америку, оскільки він розташований на Східному узбережжі Сполучених Штатів. Законодавство цього штату найбільш гнучке порівняно з іншими штатами. Всесвітньо відомі офшорні центри – Ліберія та Панама, ухвалюючи власні закони про офшорні компанії, копіювали їх із законів штату Делавер. Тут не стягують податків із прибутку в разі, якщо підприємство не ведете свою діяльність на території штату. Податок на монопольні права і привілеї становить лише 1 % статутного капіталу.

При реєстрації компанії немає спеціальних вимог щодо нижнього граничного розміру статутного фонду, а мінімально необхідна кількість акціонерів дорівнює одному. Визначена місцевим законодавством мінімальна кількість директорів – один, але ця особа може поєднувати функції директора, секретаря, президента і скарбника. Термін реєстрації компанії у штаті Делавер від 48 год до двох-трьох тижнів. Існують обмеження щодо назв компаній, зокрема заборонено вживати слова банк, траст, університет тощо.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >