< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Щавель кінський (Rumex confertus Willd.)

Багаторічна трав'яниста рослина з родини Гречкові (Polygonace) з товстим кореневищем, прямостоячим борозенчастим стеблом висотою до 1,5 м. Листки чергові, на низових жилках пухнасті, при основі – з розтрубами, які обгортають основу меживузля, нижні – з довгими зверху жолобчастими черешками. Квітки двостатеві, зібрані у верхній частині стебел у густе волотевидне суцвіття зеленуватого кольору. Цвіте у травні-червні. Плід – тригранний горішок.

Поширення. Росте по заливних луках, берегах річок і озер, рівчаках, каналах, вогкуватих узліссях і галявинах та інших місцях.

Заготівля. Збирають кореневища з коренями восени або навесні й сушать.

Хімічний склад. Сировина містить похідні антрахінону (до 4 %), у тому числі хризофанову кислоту (хризофанол), а також дубильні речовини (до 8-12 %), кофейну кислоту, смоли, ефірні олії, оксалат кальцію (до 9 %), каротин (5 мг%), вітаміни К і С (12-14 мг%), органічні сполуки заліза, катехіни, лейкоантоціани, які мають протипухлинну дію, неподип і испозид із спазмолітичною дією, подібною папаверину. У листках є рутин, гіперозид, каротин, вітамін С, оксалат кальцію, у плодах – похідні антрахінону, дубильні речовини.

Застосування. Препарати кореневищ у малих дозах мають в'яжучі, закріплюючі й жовчогінні властивості, у великих дозах – викликають пронос, який настає через 10-12 год., проявляють кровоспинну, заспокійливу і гіпотензивну дію. Застосовують при колітах, ентероколітах, геморагічних колітах, геморої, тріщинах анального отвору, для регулювання функції шлунково-кишкового тракту, при анеміях, як протигнильний, протицинготний і кровоспинний засіб. Проти закрепу готують настій – 2 ст. л. сировини (20 г) на 1 склянку води (200 мл) і приймають по 1 ст. л. З рази на день, або приймають 0,5-1 ч. л. (0,5-1 г) порошку чи 1 ч. л. екстракту на ніч. Як в'яжучий засіб проти проносу приймають по 0,25 г порошку 3 рази на день. Рідкий екстракт, якщо приймають по 50-60 крапель 3 рази на день, у хворих па гіпертонічну хворобу 1-2 стадії викликає зниження кров'яного тиску й має заспокійливу дію.

У народній медицині, крім того, застосовують при цинзі, анемії, подагрі, ревматизмі, захворюваннях печінки, виразкових стоматитах, гінгівітах, хронічному кашлі. Приймають упродовж дня відвар кореневищ 15:100, або по 20-30 крапель 25 % настоянки 3 рази на день. Її також вживають при кишкових, гемороїдальних кровотечах, гнильних процесах у кишечнику. Сік рослини приймають по 30-40 мл на день разом із соком інших рослин при фурункульозі, вуграх та інших захворюваннях шкіри, пов'язаних з порушенням обміну речовин.

При екземах, лишаях, корості, вуграх, опіках, свербежі міцним відваром обмивають уражене місце. Для цього також застосовують сире кореневище та сік з нього. Сік та екстракт застосовують у вигляді розтирань при запаленнях верхніх дихальних шляхів, нежиті, фронтиті, головному болі, ураженні зіву й горла.

Насіння приймають при диспепсіях, дизентерії, проносах неінфекційного характеру та інших розладах функції кишечника, особливо у дітей (діє закріплююче) – у вигляді 1 % настою по 200-300 мл на добу. Відвар насіння 10:200 застосовують у вигляді компресів при опіках.

Верхівки стебел з листям, зібрані у період цвітіння, вживають як в'яжучий і протигнильний засіб при колітах, ентероколітах, геморої.

У народній медицині застосовують щавлі: водяний (К. aquaticus L), кучерявий (R. crispus L.) і туполистий (R. thyrsiflorus Finglr).

Використовують Щавель кислий (R. acetosa L.), листя якого містить каротин, вітаміни К, С (до 145 мг%), B1, Р, а також кофейну, хлорогенову, кумаринову, катехову, ферулову кислоти, флавоноїди (рутин, кверцетин, гінорозид), щавлеву кислоту та її кальцієву сіль, сполуки натрію, калію, магнію, фосфору, заліза. Застосовують у народній медицині при авітамінозі як кровоспинний засіб при надмірних менструаціях, нирковокам'яній хворобі, для стимуляції функції печінки і жовчного міхура, посилення сечовиділення, як антиалергічний засіб при свербежі й висипах на шкірі. Беруть 1 ст. л. лист, залипають 2 склянками води, кип'ятять 15 хв. і п'ють ковтками по 1 склянці на день. Вживають в їжу – кладуть в борщі й салати.

Алое деревовидне

Алое деревовидне

Алоэ древовидное

(Aloe arborescens Mill.)

Жостір проносний

Жостір проносний

Жостер слабительный

(Rhamnus cathartica L.)

Касія вузьколиста

Касія вузьколиста

Кассия узколистная (сенна)

(Cassia angustifolia Valh.)

Крушина вільховидна (ламка)

Крушина вільховидна (ламка)

Крушина ольховидная (ломкая)

(Frangula alnus Mill.)

Марена красильна

Марена красильна

Марена красильная

(Rubia tinctorum L.)

Ревінь тангутський (пальчастий)

Ревінь тангутський (пальчастий)

Ревень тангутский

(Rumex confertus Willd.)

Щавель кінський

Щавель кінський

Щавель конский

(Rheum palmatum L.)

Маренка запашна

Маренка запашна

Ясменник душистый

(Galium odoratum L. Scop.)

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >