< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Перець стручковий (однорічний) (Capsicum annuum L.)

Культивується як однорічна трав'яниста овочева пряна рослина з родини Пасльонові (Solanaceae) з галузистим коренем і розгалуженим стеблом висотою до 60 см з яйцевидноланцетними, цілокраїми листками. Квітки білі, поодинокі, містяться у розгалуженнях стебел, п'ятичленні з колесоподібним віночком. Цвіте у липні-серпні. Плід – довгаста, червона іноді чорно-фіолетова ягода, малосоковита шкіряниста порожниста всередині.

Поширення. Культивують в Україні, на Північному Кавказі, у Молдові, Середній Азії. Виведено багато сортів і різновидів.

Заготівля. Збирають дозрілі плоди пекучих сортів перцю і сушать.

Хімічний склад. У плодах міститься алкалоїд капсаїцин (0,2-0,9%), каротиноїди – капсантин, капсорубін, ксантофіл (лютеїн), криптоксантин, цитроксантин, β-каротин (до 13,9 мг%), вітаміни: С (270-386 мг%), В1 (0,04 мг%), В2 (0,05 мг%), PP (0,9 мг%), а також рутин, жири (10-15%), вуглеводи (2-8 %), білки (до 1,5 %), віск, ефірні олії (0,01-0,02 %), сполуки калію (139 мг%), кальцію (6 мг%), магнію (10 мг%), фосфору (25 мг%), заліза (0,8 мг%) та ін.

Застосування.

Зовнішньо. Капсаїцин має пекучий смак і подразнювальну дію, викликає почервоніння шкіри, пекучий біль і утворення пухирів. Препарати плодів перцю застосовують як подразнювальні та відволікаючі ліки при ревматичних та неврологічних болях (ішіасі, радикуліті, міозиті, люмбоішальгії, невралгіях). Застосовують для розтирань. Входить до складу складноперцевого лініменту, капситрину, капсину, мазі від обморожень (втирають тонким шаром на відкриті ділянки шкіри для попередження обморожень), ефкамону. Назовні застосовують для стимулювання росту волосся, особливо при вогнищевій алопеції. Сухий екстракт перцю входить у склад пластиру перцевого, який застосовують при ревматичних і неврологічних болях. Шкіру знежирюють спиртом, ефіром, протирають і пластир накладають на шкіру, злегка притискуючи. Не знімають, якщо не викликає сильного подразнення, до 2 діб. При сильній печії пластир знімають і шкіру змазують вазеліном. Сік перцю вживають при ламанні нігтів та волосся, а в суміші з соком моркви – для очищення шкіри від плям.

Внутрішньо. Застосовують невеликими дозами для збудження апетиту та поліпшення травлення, стимуляції секреції шлункового соку. Найчастіше вживають 10 % настоянку перцю на 90 % спирті, яка містить 0,1- 1 % капсаїцину. Всередину приймають по 30-40 крапель перед їдою для збудження апетиту й поліпшення травлення. З соком шпинату та моркви -при метеоризмі, кольках і спазмах у кишечнику (1,5 л на день; приймання з інтервалами 2-3 години).

Пекучі сорти перцю застосовують як пряність. Порошок додають до м'ясних страв, овочевих пюре, часто разом з часником, коріандром, базиліком, чебрецем, лавром, а також додають до супів та борщів, страв з відвареної риби. Застосовують при солінні та маринуванні огірків, помідорів та інших овочів. З солодких сортів виготовляють консерви, салати, додають до борщів, супів та іп.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >