< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Металеві прогінні споруди

До типових конструкцій металевих прогінних споруд належать:

  • – блокові прогінні споруди з суцільнометалевих колійних блоків і блоків металевих прогонів з дерев'яними щитами настилу:
  • – прогінні споруди з пакетів прогонів з дерев'яними щитами настилу.

Блочні прогінні споруди призначаються, як правило, для перекриття прогонів мосту до 6 м. Для перекриття прогонів довжиною більше 6 м використовуються пакети прогонів зі щитами настилу.

У цих конструкціях передбачається:

  • – десять прогонів у поперечному перерізі прогінної споруди;
  • – змінювання довжини прогінної споруди від 3 до 5 м з кроком 0,5 м і від 5 до 9 м з кроком 1 м;
  • – однотипне кріплення прогонів до насадок (лежнів) опор (за винятком прогінної споруди з пакетів прогонів);
  • – об'єднання прогонів у блоки з'єднаннями з кутиків з шириною полички не менш ніж 50 см або швелерів висотою не менш ніж 65 мм, які приварюються до прогонів зварними швами висотою 6 мм.

Прогони по ширині моста у блочних конструкціях розташовуються колією паралельно його осі на відстанях між ними в колії по 45 см, стикуються на опорах у переплетення і беруться довжиною на 50 см більше розрахункової величини прогінної споруди мосту.

Прогони складаються у блочних конструкціях з одного, а в конструкціях з пакетів прогонів з двох швелерів або двотаврів. Прогони, що вироблені з поодиноких швелерів, встановлюються в прогінній споруді поличками в один бік.

Засоби механізації будівництва мостів і заготівлі мостових конструкцій

Під час будівництва низьководних мостів використовуються такі табельні засоби механізації: мостобудівельна установка УСМ-2; автомобільні крани; автомобілі різної вантажопідйомності.

Під час заготівлі лісу та виготовлення мостових конструкцій використовуються: бензиномоторна пилка МПг5 “Урал-2”; лісопильна рама ЛРВ-1; пересувна електростанція ЗСБ-8И.

Для зварювання та рвання металу використовується обладнання з комплекту електростанції ЗСБ-8И і ремонтних майстерень, а також народногосподарські зварювальні трансформатори та зварювальні перетворювачі.

Мостобудівельна установка УСМ-2 призначена для механізації будівництва низьководних мостів (естакад) на дерев'яних пальових і рамних опорах через вузькі водні перешкоди, заболочені пойми та суходільні перешкоди (яри, виїмки тощо).

Мостобудівельна установка УСМ-2

Рис. 145. Мостобудівельна установка УСМ-2

До складу комплекту мостобудівельної установки входять: мостобудівельна машина та допоміжний автомобіль з допоміжним обладнанням, майном і ЗІП.

Як базовий автомобіль мостобудівельної машини використовується шасі автомобіля КрАЗ-260Г, на якому змонтовано обладнання, що забезпечує подавання мостових елементів з транспортного автомобіля, занурювання паль, оббудову опор і укладення прогінних споруд.

Характерною особливістю мостобудівельної машини є те, що у ході будівництва вона переміщується безпосередньо по ділянці мосту, який зводиться. Це дозволяє будувати мости незалежно від стану перешкод: на мілководді, суходолах тощо. Подавання мостових конструкцій до мостобудівельної машини проводиться транспортними автомобілями, що рухаються по зведеній ділянці мосту заднім ходом.

Забивання паль проводиться дизель-молотами ДМ-240, а їх обпилювання - бензиномоторними пилками МП-5 “Урал-2”.

Допоміжний автомобіль призначений для перевезення обслуги, допоміжного обладнання та обладнання, що знімається, поковки і ЗІП. Все майно і ЗІП знаходиться в ящиках, а поковка - у висувних ящиках контейнера.

За допомогою УСМ-2 можна будувати мости з темпом: у звичайних умовах (вдень) - 10... 18 м/год; у складних умовах (слабкі та кам'янисті грунти, підвищена швидкість течії, льодохід, темний час доби тощо) - 7...10 м/год.

За допомогою мостобудівельної машини можна виконати такі операції:

  • – одночасно забити чотири палі й обпиляти їх на одному рівні;
  • – встановити на обпиляні палі насадку;
  • – укласти прогінну споруду та прикріпити її до насадки.

Виконавши операції, машина пересувається на готову ділянку моста й операції повторюються.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >