< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Діяльність спеціальних служб та правоохоронних органів ФРН у сфері забезпечення інформаційної безпеки

Оскільки спецслужби і поліція ФРН € структурним елементом федеративної держави, яка має дворівневу систему державної влади (федеральну і регіональну, тобто земельну), керівництво Федеральної служби зовнішньої розвідки, Військових спецслужб і Федерального міністерства внутрішніх справ здійснює взаємодію між цими двома рівнями на основі угод з міністерствами внутрішніх справ Федеральних Земель. Пріоритет при цьому залишається за Федеральним МВС і спецслужбами, підпорядкованими Відомству федерального канцлера і Федеральному міністерству національної оборони. їх розпорядження обов'язкові для всіх місцевих органів влади в Федеральних Землях, але в той же час вони не мають права вторгатися в межі виключної компетенції суб'єктів федерації (ст. 74 Основного закону ФРН). Організаційні форми спецслужб і поліції, принципи управління їх діяльністю обумовлені історичними, економічними, політичними, географічними та іншими особливостями кожної конкретної Федеральної Землі. У цілому спецслужби і поліція Німеччини включають в себе федеральні структури спецслужб, поліцейські відомства (служби) і поліцію Федеральних Земель. Слід враховувати, що в цілому, приміром, поліцію Німеччини прийнято ділити на: поліцію, співробітники якої при виконанні службових обов'язків носять формений одяг (уніформована поліція), федеральні та земельні відомства з охорони Конституції та кримінальну поліцію, співробітники яких не мають і не носять уніформи.

Загальнодержавні та відомчі спеціальні служби як виконавчі органи влади входять до лав "розвідувальну спільноти" і представлені наступним чином: 1) спеціальні служби федерального рівня і 2) федеральні та земельні поліцейські органи.

Спеціальні служби федерального рівня у складі "розвідувальної спільноти ФРН" представлені: Федеральним відомством із забезпечення безпеки інформаційної техніки, Федеральною розвідувальною службою, Розвідувальним відомством бундесверу, Відомством військових аташе, Військовою контррозвідкою та іншими спецслужбами Бундесверу.

Систему федеральних поліцейських органів у складі "розвідувальної спільноти ФРН" складають наступні органи, юрисдикція яких поширюється на всю територію держави: 1) Федеральне відомство з охорони Конституції (федеральна цивільна контррозвідка); 2) Земельне відомство з охорони Конституції (регіональна цивільна контррозвідка); 3) Федеральна прикордонна охорона; 4) Службу митного розшуку федерального Міністерства фінансів; 5) Федеральне відомство з кримінальних справ; 6) Залізнична і повітряна поліція федерального Міністерства транспорту; 7) Служба поштової поліції федерального Міністерства пошти, радіо і телеграфу.

Федеральна відомство з забезпечення безпеки інформаційної техніки – БСИ (Bundesamtfur Sicherheilinder Informationstechnik – BSI, bsi.de/)

утворене як самостійна спецслужба в 1991 р. на основі секретного підрозділу БНД "Центрального шифрувального відділу", нині є основним координуючим урядовим органом, має на меті сприяння безпеці інформаційної техніки, котра забезпечує безпеку інформаційних потоків, систем, інформаційних масивів, баз даних та каналів передачі інформації та інформаційних обмінів. Нині BSI є спеціалізованим центром зі штатом близько 500 співробітників і річним бюджетом понад 50 млн. євро. Федеральним урядом планується відкрити додатково в Бундесвері Випробувальний центр з інформаційних технологій міністерства оборони ФРН.

Загальна концепція діяльності BSI у сучасних умовах передбачає виконання в тісній взаємодії з державами та управлінськими структурами НАТО і ЄС наступних функцій: 1) оцінка ризику впровадження інформаційних технологій, перевірка надійності існуючих інформаційно- технічних засобів, котрі використовуються у сфері діяльності федеральних органів влади; 2) розробка критеріїв, методів і випробувальних засобів для оцінки ступеня захищеності національних комунікаційних систем; 3) створення, перевірка надійності, випробування і впровадження в експлуатацію криптографічного матеріалу для інформаційного обміну (приміром, шифрування секретних документів) на федеральному рівні тана об'єктах економічних і підприємствах, пов'язаних зі сферою національної безпеки; 4) перевірка ступеня захищеності, сертифікація інформаційно- технічних систем і видача відповідних сертифікатів; 5) видача дозволів на впровадження інформаційних систем на важливих державних об'єктах; 6) здійснення спеціальних заходів безпеки інформаційного обміну в державних органах, поліції тощо; 7) підтримання контактів з метою консультування федеральних відомств, правоохоронних органів, відомств з охорони Конституції (в інформаційно-технічній сфері), а також керівників підприємств і організацій (для протидії економічному шпигунству).

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >