< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Блок 21. Підготовка фахівців, що володіють навичками стратегічних комунікацій: приклад Канади

Для практичної реалізації завдань інформаційно-пропагандистського супроводу військово-політичних акцій канадського уряду в структурі Збройних сил Канади було сформовано спеціальний підрозділ, що здобуло популярність у західних військових колах, – Група інформаційних операцій (Canadian Forces Information Operations Group – CFIOG).

Ставка на визнання пріоритету переконання перед насильством означала усвідомлення того факту, що підтримання миру вимагає щось більшого, ніж гармати. Зброя не змінює переконань. Концептуальні засади канадської доктрини B-GG-005-004 / AF-033 не тільки декларували необхідність інформаційних операцій, а й націлювали на постійну готовність до спільної роботи з іншими країнами, щоб створити сприятливе середовище для миротворців.

Спочатку офіцери канадських ЗС набували навичок інформаційно-психологічних операцій за кордоном в арміях країн-членів НАТО. Сьогодні навчання прийомам інформаційно-психологічного впливу ведеться безпосередньо на території Канади.

Перші 24 резервіста пройшли шеститижневу підготовку в цивільних і військових закладах в районі Монреаля. Для професійного навчання майбутніх учасників інформаційно-психологічних операцій залучалися кращі фахівці в галузі піару, журналістики, реклами, психології та культурології. З питань культури взаємин і знаходження взаєморозуміння з цільовими аудиторіями курсантів інструктувала професор Йоркського університету в Торонто Емілі Боутервік. За словами одного з провідних інструкторів канадських ЗС майора Коліна Робінсона, "досліджувані проблеми є цікавими і корисними для всіх учасників". Нові методи виявлення емоційних реакцій цільової аудиторії спираються "на традиційні методи пропаганди, які досі продовжують працювати і яким раніше було важко протистояти".

Відбір до групи інформаційно-психологічних операцій досить суворий. Кандидати повинні володіти комунікативними навичками, високим рівнем освіченості, толерантним ставленням до різних типів культур, а також, додав Мейнвілл, "творчим духом".

Творчість набуває вирішального значення вже на етапі виробництва плакатів, листівок, газетних публікацій і навіть радіо- і телевізійних повідомлень. Дизайн, стилістика, кольору, символи та образи мають різні значення в різних культурах. Знання передбачуваного результату впливу цих продуктів Info Ops на цільову аудиторію є ключовим фактором. Однак, "коли CF випускає листівки, інформація повинна бути завжди правдива". Цю думку доповнив лейтенант Філіп Зонгіамбалі: "Якщо у вашому плакаті містяться якісь неточності, він не спрацює".

У число кандидатів потрапляють високоосвічені люди, які вільно володіють кількома мовами. У період підготовки вивчаються піар, психологія, комунікація, журналістика, політичні науки, видавнича справа і так далі. Курс навчання розділений на три модулі, що охоплюють питання, пов'язані з аналізом і визначенням цільової аудиторії, відбором необхідної інформації, виготовленням інформаційного продукту і його розповсюдженням. Практичні заняття проводяться в умовах, максимально наближених до бойових.

У двох змодельованих селах у районі навчання Фарнхам від і морена цілком реальна обстановка невеликого населеного пункту, "жител і" якого стають об'єктом інформаційного впливу. Близько 40 цивільних осіб, включаючи чоловіків, жінок і навіть дітей, натхненно і дуже реалістично виконують ролі місцевих жителів. Спілкування з ними бойової групи, що увійшла в село, відбувається тільки за допомогою 11 перекладачів. Стіни будинків покриті специфічними малюнками графіті. "Населення" спочатку вороже зустрічає воїнів. Солдати розмовляють із "жителями", розповсюджують листівки, пропонують здати зброю. Контакт встановлюється поступово. У канадському навчально-тренувальному центрі CF (Canadian Manoeuvre Training Centre. – CMTC) вже приступили до відпрацювання прийомів взаємодії з місцевою адміністрацією, для чого в СМТС імітується діяльність органів місцевої влади країни, куди направляються співробітники Групи інформаційних операцій з миротворчою місією.

Колишнього вчителя середньої школи сержанта Реджінальда Оубаса участь в інформаційно-психологічних операціях приваблює тим, що "він просто любить спілкуватися з людьми". На його думку, "комунікативні навички надзвичайно важливі для переговорів". Досвід трьох його відряджень до Афганістану говорить про те, що завжди потрібно контролювати ситуацію, підтримуючи "складний баланс – при проведенні переговорів з жителями здійснювати збір інформації, забезпечуючи при цьому особисту безпеку і безпеку групи". За висловом майора Мейнвілла, "психологічний аспект конфлікту має таке ж значення, як і фізичний".

Інформаційні операції CFIOG, на думку командування ЗС Канади, мають впливати на погляди і уявлення людей, вони будуть і надалі мати вирішальне значення при створенні безпечних умов в зонах дії бойових підрозділів. Здатність вибудувати ефективні комунікації з місцевим населенням, військами союзників і громадянами своєї країни буде мати вирішальне значення для забезпечення та підтримки проводяться військово- політичних акцій.

В. Газетов, М. Ветров Невидимый фронт вооруженной борьбы [Електронний ресурс].Режим доступу: nvo.ng.ru/authors/20414

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >