< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Блок 6. Принципи формування місії інституту сектору безпеки

Блок 7. Приклади місії інституту сектору безпеки

МВС України. Забезпечення особистої безпеки громадян, захист їхніх прав і свобод, законних інтересів; запобігання правопорушенням та Їхнє припинення; охорона і забезпечення громадського порядку; виявлення і розкриття злочинів, розшук осіб, які їх вчинили; забезпечення безпеки дорожнього руху; захист власності від злочинних посягань; участь у наданні соціальної та правової допомоги громадянам, сприяння в межах своєї компетенції державним органам, підприємствам, установам та організаціям у виконанні покладених на них законом обов'язків.

[Електронний ресурс]. – Режим доступу: mvs.gov.ua/mvs

ФБР. Наша місія полягає в захисті вас, ваших дітей, ваших громад і ваших компаній від найбільш небезпечних загроз, що стоять перед нашою країною – від міжнародного і внутрішнього тероризму, шпигунів, які орудують на території США, від кіберзлочинців і корумпованих урядовців, від бандитів і вуличних банд, від викрадачів дітей і серійних вбивць. Разом з цим ми допомагаємо захищати і підтримувати економіку нашої країни, її матеріальну та електронну інфраструктуру, її демократію. Дізнайтеся більше про те, як ми стали активно працюючим агентством, діяльність якого націлена на боротьбу з погрозами нашій країні.

[Електронний ресурс]. – Режим доступу: fbi.gov/about-us

На підставі аналізу власної місії та стану зовнішнього середовища інститути сектору безпеки формулюють стратегічне бачення організації.

Стратегічне бачення ІСБ – це опис того стану, який має бути досягнутий до певного часу; формулювання того образу, який буде реалізований, коли ІСБ здійснить свою місію.

Стратегічне бачення для всіх ІСБ є різним, що зумовлено унікальністю їх функцій, і в той же час обумовлено єдиною концепцією розвитку сектору безпеки кожної окремої країни.

Блок 8. Приклади стратегічного бачення Альянс XXI сторіччя

Ми, політичні лідери НАТО, сповнені рішучості продовжувати оновлення нашого Альянсу з тим, щоб він відповідав меті подолання викликів безпеці XXI сторіччя. Ми маємо непохитне зобов'язання зберегти його ефективність як світового найбільш успішного політико-військового Альянсу. Наш Альянс досягає успіху як джерело надії, тому що він базується на спільних цінностях індивідуальної свободи, демократії, прав людини і верховенства закону, і тому наша спільна суттєва і стійка мета полягає у захисті свободи і безпеки його членів. Ці цінності і завдання є спільними і вічними, і ми рішуче налаштовані захищати їх через єдність, солідарність, силу і рішучість.

Стратегічна концепція оборони та безпеки членів Організації Північноатлантичного договору (19.11.2010, Лісабон) [Електронний ресурс]. – Режим доступу: nato.int

Рамкова Програма (далі – РП) є основою стратегічного планування діяльності ООН у сфері розвитку й надання допомоги Україні на рівні держави на період 2012-2016 pp. Вона становить собою колективну, узгоджену та комплексну відповідь ООН на національні пріоритети, визначені в основних національних документах. Термін дії РП збігається з останнім п'ятирічним періодом ЦРТ, і визначені пріоритети РП відображають прагнення, закладені в Декларації тисячоліття і Цілях розвитку тисячоліття.

На основі РП система ООН надаватиме Урядові України цільову допомогу в його зусиллях щодо досягнення національних показників ЦРТ України в установлені строки.

На основі аналізу ситуації в країні та діалогу з її Урядом, система ООН визначила чотири потенційні сфери співпраці на період 2012-2016 pp.:

  • • стійке економічне зростання і подолання бідності;
  • • соціальний розвиток;
  • • врядування;
  • • охорону навколишнього середовища і зміну клімату.
 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >