< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Сценарій свята "День бантика"

Напередодні свята оголошуються про його проведення та умови.

Оформлення: зал чи простору кімнату прикрашають різнокольоровими бантиками, різним оздобаленням із паперу. Біля стіни розставляють стільці для учасників вечора.

(Лунає музика. На середину залу виходить ведучий вечора).

Ведучий: Добрий вечір, друзі! Дякуємо всім, хто завітав сьогодні на свято. Надіюся, що вам не буде сумно й ви не розчаруєтеся, прийшовши сюди. Ми зібралися разом, щоб продовжити наше свято – "День бантика", щоб потанцювати, поспілкуватися, краще познайомитися. А будемо робити це з допомогою гри та різних конкурсів. Щоб потрапити на наше свято, потрібно лише виконати наші умови, а вони досить легкі – це бантик, намальований на шкірі чи прикріплений до одягу. Отже, відкриваємо наш вечір. А розпочнемо ми з оголошення загону-переможця, який був найактивнішим у сьогоднішньому святі, а це загін. За свою активну участь він отримує приз. (Нагородження загону). Інші загони отримують заохочувальні призи.

Отже, відкриває наш вечір вічно молодий вальс. Запрошуємо всіх до танцю.

(Танцюють вальс)

Ведучий: Спілкуючись з оточуючими, ми відчуваємо до них симпатію чи антипатію. Як правило, свою оцінку особистості ми пов'язуємо із внутрішніми якостями людини. Зараз ми спробуємо визначити, які якості в людини ми цінуємо й приймаємо. Запрошуємо до участі в конкурсі п'ятьох учасників. Завдання буде письмовим. Я роздаю вам листки паперу та олівці. Вам потрібно вибрати з присутніх людину, якій ви симпатизуєте. Напишіть на своїх листках п'ять якостей, які вам найбільше подобаються в цій людині, не вказуючи імені. У вас – усього одна хвилина на роздуми.

(Звучить тиха мелодія)

Ведучий: Ваш час скінчився. Тепер, будь ласка, по черзі прочитайте свої характеристики, а всі ми спробуємо визначити, кого вони стосуються.

  • (Визначається переможець. Це учасник, характеристика якого була швидко розгадана. Він нагороджується призом).
  • (Танцювальна пауза)

Ведучий: Наш вечір триває. Прошу до участі в наступному конкурсі п'ять дівчат і п'ять хлопців. Учасникам треба створити пари.

(Ведучий роздає кожній парі по листку паперу)

Ведучий: Уважно послухайте умови конкурсу. Станьте в парі обличчям однин до одного. Листок паперу затисніть між вашими лобами, руки схрещені за спиною. У такому положенні вам потрібно рухатися під музику. Для того, щоб виграти, найдовше протримати листок, вам потрібно інтуїтивно зрозуміти партнера. Розмовляти між собою під час танцю забороняється.

(Після конкурсутанцювальна пауза для всіх присутніх)

Ведучий: Продовжуємо наш вечір. На черзі – наступна цікава й весела гра. Запрошуємо взяти участь у конкурсі три пари. Партнери повинні обмінятися люб'язностями. У якій формі це буде зроблено – справа вашої фантазії.

(Звучить тиха мелодія)

Ведучий: Ми маємо визначити переможця цього конкурсу. Я підходитиму по черзі до кожної пари, а всі присутні оплесками оцінюватимуть якість виконання завдання. Отже, найкраща пара визначена. Ми вітаємо її й нагороджуємо призами.

Ведучий: Дорогі друзі! Сьогодні в нашій програмі також гра "Цікаві історії". До участі в цьому конкурсі запрошується шестеро учасників. (Ведучий розбиває їх на дві команди). У нашому житті трапляється безліч різних пригод. Вам потрібно за 10 хвилин описати одну з них на папері й зуміти розповісти цю історію за допомогою рухів.

(Поки команди готуються, звучить весела музика. Танцювальна пауза. По закінченню часу ведучий збирає в команди листки з описом пригод)

Ведучий: Зараз кожна команда продемонструє свою пригоду, а команда-суперниця повинна цю пригоду розповісти. Дізнаємося, як команди зрозуміли одна одну.

(Після демонстрації командами описаної пригоди, розгадування пантоміми, ведучий зачитує записані на листках варіанти)

Ведучий: Давайте голосувати оплесками за кожну команду. Команда, яка отримає найгучніші оплески, стає переможницею й нагороджується призом.

(Танцювальна пауза)

Ведучий: До участі в наступному конкурсі запрошуємо дев'ять осіб. Розбийтеся на три команди. Зараз усі ви будете учасниками програми "У вирі моди". Для цього кожна команда отримує набір паперу, ножиці, голки, нитки, шпильки, шматки тканини різних розмірів. За 10 хвилин кожній команді потрібно створити свою модель одягу, але обов'язковим елементом створеного вами одягу, як не дивно, має бути бантик. Але це ще не все. Вашу модель треба гідно представити, описати й прокоментувати. Отже, розпочинаємо. Успіхів вам!

(Танцювальна пауза)

Ведучий: Увага! Починаємо парад моделей (команди демонструють моделі та описують їх).

Ведучий: Прекрасно! Усі моделі оригінальні та неповторні. Давайте знову оплесками визначимо команду-переможця.

Ведучий: Наш вечір наближається до кінця. Разом із супутниками цього вечора: гумором, грою, танцями, конкурсами – ми весело провели час. Я надіюся, вам сподобалося. Наша дискотека продовжується, а я прощаюся з вами.

До побачення!

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >