< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Сценарій конкурсу "Пісенний аукціон"

Ведуча: Добрий день, дівчатка й хлопчики. Сьогодні у нас відбудеться дуже цікавий захід, який називається "Пісенний аукціон". Як ви знаєте, пісня саме в житті українця відіграє дуже велику роль. Кожне свято не минає у нас без пісні. А про що ж ми співаємо? (Діти відповідають). Так, дійсно, ми співаємо про все: про кохання, пори року, війни, а загалом – про складне й водночас веселе людське життя. І сьогодні ми з вами перевіримо, наскільки ви обізнані з різноманіттям пісень.

Отже, вам потрібно розділитися на три групи. А зробимо ми це, розрахувавшись на 1-3. Тепер перші номери стають біля першого столу, другі – біля другого й, відповідно, треті – біля третього. Ви помітили на дошці зображено 18 кружечків, які пронумеровані. Зі зворотного боку кожного з них написаний виконавець і назва пісні, із якої вам потрібно заспівати або приспів, або куплет. Із кожної групи виберіть представника, який буде виконувати пісню чи куплет із неї. На підготовку до виконання у вас буде 2 хв. Кожна команда матиме можливість лише шість разів обрати кружечок, після чого він буде зніматися. За правильно виконану пісню команда отримує 1 бал. Якщо ви знаєте лише декілька слів із пісні або ж трапляються деякі неточності в її виконанні, ви отримаєте 0,5 бала. Якщо ж ви не знаєте, про яку пісню йдеться, – відповідно, ви не отримуєте жодного бала. Дві команди, які наберуть найбільше балів, вийдуть до фіналу, а правила я поясню пізніше. На кружечках написано російські та українські пісні. Отож розпочинаємо пісенний аукціон й прошу першу команду оголосити свій номер, під яким прихована пісня.

(Подають назви пісень).

Ведуча: Ну що ж, ось є в нас дві команди-лідери, які продовжать змагання. Як я вже говорила, ви виходите у фінал. Ось послухайте правила. Кожній команді потрібно обрати будь-яку пісню, яку знає вся ваша група. А ми оплесками вирішимо, яка команда була найкращою. І врахувавши бали першого туру, визначимо переможця. На підготовку у вас є 10 хвилин. Жеребкуванням визначимо, хто ж буде перший співати. І поки наші артисти готуються до виступу, пропоную вам пограти в цікаву гру. (Для цього глядачів ділимо на дві групи). Я вас, шановні глядачі, поділю на дві групи. Буду вам говорити початок пісні, перше слово, а ви повинні продовжити, і яка команда знає більше пісень, що починаються на це слово, та й виграє. Перше слово – "Ой". І почнемо з .... команди. (Наступне слово "А". Гра триває не більше 10 хв. Далі визначаємо переможця).

Ведуча. Ну що ж пройшло вже 10 хв. (Виступ 1 команди). Отже, давайте поаплодуємо учасникам ... групи. (Виступ 2 команди) Сподобалось? Давайте привітаємо ....команду.

Скажу вам, нелегкий вибір нам випадає, але все ж таки ми повинні визначити групу-переможця нашими оплесками. Отже, першою в нас виступила команда під номером...... будь ласка – оплески.

Другою виконала пісню команда.... Отже, враховуючи бали попереднього туру, я можу сказати, що переможцем "Пісенного аукціону" стає група.... (На шию кожного учасника команди-переможця вішається попередньо зроблена медаль із написом "Переможець пісенного аукціону").

Ведуча: Ну що ж, сподобалося наше дійство? Ви сьогодні всі дуже гарно співали й багато пісень знаєте. Я вітаю наших переможців і закликаю вас на досягнутому не зупинятися.

Хай в кожній душі пісня живе,

Й на радість усім звідусіль пливе.

Хай наші серця не оминає

В Супутник наш рідний хай зазирає,

Бо співати любимо тут всі,

І дорослі, і малі.

І доки пісня наша лунає,

Добро і дружба нас єднає!

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >