< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Вступ

Переоцінити роль тваринництва в життєдіяльності людського суспільства неможливо, тому що в сферу інтересів спільноти включені не лише проблеми планети Земля, але і космічного простору. В експериментальних умовах зовнішнього середовища, при яких неможливе ведення аграрного виробництва, успішно використовують сільськогосподарських і домашніх тварин (наприклад, буйволів в умовах тропіків, яків – в горах Тибету та Індії, верблюдів – в умовах пустель і т.п.).

В історії людства виділяють такі основні періоди: мисливство і рибальство, землеробство і епоха тваринництва, яка в XXI ст. перетворилась в спеціалізовану галузь виробництва тваринницької продукції (молоко, м'ясо, яйця, мед, рибні вироби та ін.). Нині тваринництво основане на комерційних засадах, що не завжди сприяє отриманню повноцінних харчових продуктів органічного типу, придатних для дитячого харчування і людей похилого віку, або працівників, зайнятих у виробництві з особливими умовами праці.

У більшості випадків виробничий процес на сучасних тваринницьких фермах супроводжується виходом декількох видів продукції в єдиному технологічному циклі. Тому поділ продукції на основну, супутню, побічну та відходи виробництва є умовним. Досить часто побічна продукція в економічному аспекті перевершує основну. Наприклад, переробка гною, сечі, відходи кормових ресурсів (неякісний силос, солома, тирса та ін.) на газ (метан, пропан) може стати важливим джерелом прибутку на молочній фермі промислового типу. Однак самим головним є те, що гній від скотарства та послід від птахівництва використовують для відновлення родючості ґрунтів, особливо за безполицевого способу обробітку ґрунту в різних кліматичних зонах. Враховуючи те, що світове поголів'я худоби і птиці перевершує 8 млрд., постає екологічне питання – глобальної утилізації гною та посліду і викидів в атмосферу парникових газів (метану, вуглекислого газу, сірководню).

В країнах з розвиненим тваринництвом Європи, Америки і Азії наводяться навіть такі приклади комплексного використання туш м'ясної і молочної худоби: виробництво струн із сухожилок, хірургічного шовного матеріалу із кишкової сировини, вибухових речовин з амонійних сполук, художніх фарб з еритроцитів, мастил для торпедних катерів з синовіальної рідини суглобів тварин, суспензії клітин печінки для підвищення ефективності використання в медицині штучних апаратів печінки і т.п.

Особливе місце належить лактозі в раціоні дітей. Встановлено, що лактоза приймає участь у формуванні мієлінової оболонки головного мозку та структури пам'яті, що в майбутньому впливає на розумову діяльність дорослої людини. При цьому підкреслюється значення молока буйволиць, кіз і ослиць, продукція яких в багатьох випадках незамінна і тому ці галузі набувають поширення в Європі, США, Ізраїлі та інших країнах світу.

Використання коней, дельфінів, собак і кішок для реабілітації хворих і поранених в умовах військових дій є важливим фактором прискореного процесу одужання хворих.

В багатьох країнах Латинської Америки, Індії, Пакистану, Австралії кролівництво стає провідною галуззю виробництва дієтичного м'яса за спеціальною технологією приготування їжі.

Медичний аспект продукції бджільництва (прополіс, бджолина отрута, маточне молочко, квітковий пилок) можуть стати основним джерелом реальних доходів пасічного господарства.

Поглиблюються наукові дослідження використання клітинної технології виробництва білкових ресурсів тваринного світу.

Збільшення кількості білка тваринного походження в раціонах живлення людей, можливо, в близькому майбутньому загострить проблему використання земельних ресурсів для виробництва високобілкових кормів з достатнім рівнем енергії. В цьому аспекті доцільно поглиблено вивчати методи збільшення виробництва продуктів тваринництва з врахуванням середнього процента загальної енергії кормів, яка переходить в поживні речовини для людини, якщо ці корми будуть з'їдені різними тваринами: свинина – 20%, молоко корів – 15%, яйця – 7%, м'ясо птиці – 5%, яловичина – 4%, ягнятина – 4%. Перспективними залишаються дослідження виробництва білка рослинного походження з врахуванням його повноцінності за вмістом незамінних амінокислот та співвідношення вмісту насичених і ненасичених жирних кислот та інших аспектів даної проблеми.

Футурологи вже підрахували, що подвоєння чисельності поголів'я сільськогосподарських тварин і птиці, а також морського і ставового рибництва в реальних умовах сучасності неможливе і не вирішує суті завдання – різкого валового збільшення харчових продуктів.

Наведені приклади свідчать про запровадження в тваринництві поглибленої переробки сировини, отриманої з сільськогосподарських і домашніх тварин, та пошук додаткових корисних людині інгредієнтів. Тому в ринкових умовах господарювання підприємства повинні впроваджувати сучасні ресурсозберігаючі безвідходні технології виробництва конкурентної продукції тваринництва. В цьому аспекті використання побічної продукції не лише знижує собівартість основної продукції, але і дає додаткові джерела сировини підприємствам легкої, кондитерської, хлібопекарської, медичної промисловості для виробництва всіляких предметів народного вжитку, продуктів харчування та лікарських засобів. Тому введення цієї дисципліни до навчального процесу ОС "Бакалавр" є своєчасним і необхідним.

Матеріал представлений у даному курсі лекцій з дисципліни "Технології побічної продукції тваринництва" сприятиме підвищенню рівня знань студентів, їх навичок та вмінь з отримання, консервування, зберігання, первинної переробки і оцінки побічної продукції тваринництва у господарствах різної категорії власності.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >