< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Шкури овець і кіз

Шкури овець – овчина – за товарними властивостями різноманітні, тому використовують їх як у виробництві шкіри, так і при виробництві хутра. Характер використання шкур овець залежить від структури, товарних властивостей та стану вовнового покриву. Шкурки ягнят відносяться, як правило, до хутрової сировини. Шкури дорослих овець більшості порід використовують переважно у хутровому або овчинно- шубному виробництві. Незначну частину сировини, непридатну для вичинки хутра, направляють для виробництва взуттєвого або одежного шеврету та галантерейної шкіри.

Властивості і характер використання шкур овець значною мірою залежить від породи. За структурою і якістю вовнового покриву овець поділяють на тонкорунні (мериносові), напівтонкорунні, напівгрубововнові та грубововнові.

Залежно від виробничого призначення шкури овець (овчини) поділяють на товарні групи: хутряну, шубну і шкіряну. До хутрових відносять шкури овець перших трьох напрямів продуктивності з доброякісним вовновим покривом, придатним для хутрового виробництва. До шубних відносять шкури, які одержані від помісних овець з використанням тонкорунних або напівтонкорунних баранів, з помітними ознаками грубововнових овець, а також шкури усіх грубововнових овець.

Шубні шкури овець поділяють на російські, степові та романівські.

Шкури овець російські – шкури усіх грубововнових порід овець, крім курдючних і каракульських.

Шкури овець степові – шкури курдючних грубововнових і дорослих каракульських овець.

Шкури овець романівські – шкури дорослих романівських овець та їх помісей з іншими грубововновими вівцями і шкури молодняку цієї породи у 5-7-місячному віці.

Якщо за станом вовнового покриву шубні шкури овець непридатні для виготовлення шубних виробів, то їх використовують як шкіряну сировину.

Шкури кіз – козяча – залежно від їх віку поділяють на наступні категорії.

Хутряний козлик – шкурки козенят підсисного віку (до 1-1,5 місяці), а також козенята-недоноски (абортовані або випоротки) на останніх стадіях їх утробного розвитку. Площа шкурок 8-15 дм2, маса 0,2-0,8 кг. Вони тонкі, з м'якою еластичною шкіряною тканиною. Вони вкриті густим первинним вовновим покривом. Шкурки хутряного козлика використовують переважно для вичинки хутрового напівфабрикату.

Особливо дрібна козлина – шкурка козлят у віці від 1 до 2-3 місяців. Площа шкурок 15-25 дм2, маса 0,8-1,2 кг. Шкіряна тканина м'яка, еластична, вкрита густим первинним вовновим покривом. Від шкурок хутряного козлика відрізняються більшою довжиною волос, більш грубішою остю та відсутністю у більшості випадків муаристого рисунка.

Шкурки, які мають густий неушкоджений вовновий покрив, використовують для вичинки хутрового напівфабрикату. Шкурки із значними ушкодженнями вовнового покриву, рідкововнові та низьковолосі є цінною сировиною для виробництва рукавичного шевро та галантерейної шкіри.

Мілка (легка) козлина – шкурка підрослих козлят у віці від 3 до 5-6 місяців. Площа шкурок приблизно 25-45 дм2, маса 0,6-2,2 кг. Характеризуються високою щільністю, еластичністю та задовільною товщиною. Вони є кращою сировиною для виробництва найбільш цінних видів взуттєвого шевро (лак-шевро, шевро світлих і ярких тонів). Ця козлина дає шкіри високої міцності, щільні, м'які, з витонченим зовнішнім виглядом. її використовують також на виробництво галантерейної та рукавичної шкіри.

Середня козлина – шкура кіз 6-10-місячного віку. Площа шкур приблизно 45-60 дм2, маса 1-3 кг. Вони порівняно товсті та щільні, вкриті достатньо відрослим вторинним вовновим покривом. Середню козлину використовують для виробництва різних видів взуттєвого шевро.

Велика (важка) козлина – шкура дорослих кіз, щільна, вкрита відрослим вторинним вовновим покривом з великим вмістом грубої ості. Площа шкур більше 60 дм2, маса 1,5-4,0 кг. Шкури переробляють у шевро, на підкладкову і галантерейну шкіру, а також для виробництва шкіри "велюр" та взуттєвої замши.

Найкращими за якістю є шкури молочних і молочно-пухових кіз (хлібна, або руська, козлина). Вони порівняно тонкі, вирівняні за товщиною, щільні, еластичні та міцні. Шевро, виготовлене з руської козлини, за міцністю перевершує всі інші види шевра.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >