< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Теоретичні відомості та рекомендації настроювань Windows

Більшість здійснюється за допомогою системної папки, яка називається Панель управления. Цю папку можна відкрити, вибравши в головному меню пункт Панель управления.

Настроювання миші

Для зміни параметрів миші призначений пункт Мышь. Вікно властивостей зазвичай має чотири вкладки: Кнопки мыши, Указатели, Параметры указателя і Оборудование. Може також бути вкладка Колесико для миші з коліщатком для прокручування вмісту вікон.

Вкладка Кнопки мыши містить перемикач, за допомогою якого можна змінювати функціональне призначення правої і лівої кнопок миші. У нижній частині вікна можна настроїти швидкість подвійного натискання кнопки миші та перевірити чутливість подвійного клацання у спеціальній ділянці перевірки.

За допомогою вкладки Указатели можна задати розмір і форму вказівника миші, які відповідають різним режимам роботи програм і діям, Що виконуються за допомогою миші. Стандартні вказівники зберігаються в папці WINDOWSCURSORS у вигляді файлів з розширеннями • CUR та . ANI (для анімованих вказівників).

На вкладці Параметры указателя регулюється швидкість переміщення вказівника екраном, початкове положення в діалогових вікнах, видимість сліду вказівника у вигляді шлейфу.

Настроювання клавіатури

Для зміни параметрів клавіатури призначений пункт Клавиатура. Вікно властивостей має дві вкладки: Скорость і Оборудование. За допомогою першої з них можна змінити проміжок часу між натисканням клавіші й переходом клавіатури в режим неперервного введення вибраного символу, а також швидкість (частоту) повтору символу при натиснутій клавіші. У нижній частині вікна розташовується важіль, що регулює швидкість мерехтіння курсора.

На другій вкладці Оборудование можна переглянути тип пристрою, що використовується в цей момент, а також продіагностувати Його.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >