< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Створення форми за допомогою майстра форм

Для точнішого вибору полів, які слід відображати у формі, можна використати майстер форм замість різноманітних засобів для побудови форм, згаданих раніше. Ви можете також визначити спосіб групування та сортування даних і використати поля з кількох таблиць або запитів за умови, що зв'язки між таблицями й запитами попередньо визначено.

  • 1. На вкладці Створити у групі Форми натисніть кнопку Майстер форм.
  • 2. Виконайте вказівки на сторінках майстра форм.
  • 3. Якщо потрібно додати до форми поля з кількох таблиць і запитів, не натискайте кнопку Далі або Готово після вибору полів із першої таблиці або запиту на першій сторінці майстра форм. Повторіть кроки для вибору таблиці або запиту та виберіть додаткові поля, які потрібно включити до форми. Після цього натисніть кнопку Далі або Готово для продовження.
  • 4. На останній сторінці майстра натисніть кнопку Готово.

Основні відомості про побудову аналітичних звітів

Під звітом розуміють форматоване представлення даних, яке виводиться на екран, принтер або в файл. При створенні звіту використовують стандартні засоби, які прискорюють процес створення звіту, або розробляють для нього спеціальний формат за допомогою Конструктора звітів. Конструктора звітів дозволяє створювати звіти як в табличному вигляді, так і у вільній формі.

Табличний звіт – представляє собою надруковану таблицю, в якій дані упорядковані по стовпцям та рядкам. Кожний із стовпців містить поле вихідної таблиці або розрахункове поле, а рядок являє собою запис.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >