< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Вставка нового слайду

На вкладці Основне у групі Слайди натисніть стрілку на кнопці Створити слайд, а потім виберіть потрібний макет слайда.

Збереження презентації

Перейдіть на вкладку Файл і виберіть команду Зберегти як.

У полі Ім'я файлу введіть ім'я презентації PowerPoint і натисніть кнопку Зберегти. За замовчанням програма PowerPoint 2010 зберігає файли у форматі "Презентація PowerPoint" (.pptx). Щоб зберегти презентацію в іншому форматі файлу, клацніть список Тип файлу та виберіть потрібний формат.

Перегляд показу слайдів

Щоб переглянути презентацію, починаючи з першого слайда, виконайте: На вкладці Показ слайдів у групі Розпочати показ слайдів натисніть кнопку 3 початку (або натисніть клавішу F5).

Щоб переглянути презентацію, починаючи з поточного слайда, виконайте: На вкладці Показ слайдів у групі Розпочати показ слайдів натисніть кнопку 3 поточного слайда, (або натисніть комбінацію клавіш Shift + F5)

Таблиця 6.1. Керування демонетраці сю презентації в режимі слайд-шоу.

Необхідна дія

Клавіші або їх комбінації

Перейти до наступного слайда

<Page Down>, <Enter>, <N>, –j, клавіша пробілу, або ліва кнопка миші

Перейти до попереднього слайда

<Page Up>, <Backspace>, <Р>, ↑, ←

Необхідна дія

Клавіші або їх комбінації

Показати перший слайд

<1+Enter>, <Ноmе>, або натиснути обидві кнопки миші та утримувати їх більш як 2 секунди

Показати останній слайд

<End>

Показати потрібний слайд

<номер потрібного слайда+Enter>

Показати наступний слайд, навіть якщо він скритий

<Н>

Для зображення чорного фона екрана між слайдами

<В>, < . >

Для зображення білого фона екрана між слайдами

<W>, <, >

Запустити автоматичний показ презентації

<+>

Запустити автоматичний показ презентації

<S>

Вийти з режиму "Показ слайдов"

<Esc>, <Ctrl+Break>, <->

Презентація є якісною, коли одночасно взаємодіють три елементи: зміст, оформлення і стиль виступу. Робота над змістом включає пошук і систематизацію матеріалу. Оформлення включає в себе побудову структури презентації, верстку слайдів, вибір графічного матеріалу. Стиль виступу – це те, як ви демонструєте аудиторії свої думки, оцінки і емоції. Кожен з цих елементів має рівний вплив і значення для публіки.

Найважливіші слова вашого виступу – це слова, якими ви починаєте і закінчуєте свій виступ. Саме ці слова найкраще запам'ятовуються більшістю людей. Уважно і вміло сформулюйте першу і останню фрази. Почніть виступ із твердження, що привертає увагу аудиторії. Завершуйте його фразою, яка змусить присутніх усвідомити сказане і (або) зробити якісь дії.

Як правило, за одну хвилину можна показати один або два слайди. Тому, якщо у вас є 10 хвилин для виступу, презентація повинна містити максимум 20 слайдів. Якщо виступаєте перед вищим керівництвом, ви повинні бути готовими до подачі концентрованої інформації. У цьому випадку, вірогідно, на показ кожного слайду у вас піде більше часу.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >