< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Витримування личинок і вирощування мальків.

Залежно від конструкції інкубаційного апарату викльов ембріонів може проходити безпосередньо в апараті або ж ікру напередодні переносять в лотки чи басейни. Після завершення викльову ембріонів, який триває 5-7 діб при температурі не вище 120С, рекомендується температуру підвищити до 140С, що сприяє швидшому розсмоктуванню жовткового міхура і прискорює перехід на змішане живлення. Вільних ембріонів витримують в лотках інкубаційного апарату або басейнах.

Щільність посадки вільних ембріонів в основному залежить від якості і кількості наявної води. На початку підрощування вона складає 100 тис. шт/м3. Потім у міру росту личинок її зменшують до 30-25 тис. шт/м3. Вільні ембріони мають негативний фототаксис, тому лотки і басейни необхідно закривати кришками.

Після переходу личинок на змішане живлення, як тільки жовтковий міхур резорбується на 1/2-2/3, має бути організоване правильна годівля. Розміри гранул корму залежать від величини молоді - корм має бути доступний за розміром. Кількість корму визначають по кормовій таблиці. Годівля личинок і мальків проводиться через 30-60 хв. протягом 12 год. щодня.

Вирощування мальків.

В умовах господарства з оборотним водопостачанням період підрощування мальків триває 35-45 днів. Початкова маса личинок при посадці в лотки або басейни коливається в межах 100-220 мг, що пояснюється розміром ікринок, від яких отримана молодь. Як правило, з крупнішої ікри отримують крупніші вільні ембріони, а це позначається і на рості молоді на всіх етапах її вирощування. Ефективність вирощування мальків значною мірою залежить від щільності посадки (рис. 3.4.6).

Лотковий цех для вирощування мальків і цьоголіток форелі

Рис. 3.4.6. Лотковий цех для вирощування мальків і цьоголіток форелі

Найбільш інтенсивний ріст спостерігається при щільності посадки личинок 4 тис.екз./м2. Із збільшенням щільності посадки до 8 тис.екз./м2, тобто в два рази, середня маса мальків (в кінці періоду вирощування) зменшується на 25 %, а їх вихід - на 20 %.

Кращий ріст мають мальки, що вирощуються при витратах води 1,0 л/хв. на 1 тис. штук. їх середня маса при цьому до кінця періоду підрощування складає 1,13 г. При витраті води менш або більше 1 л/хв. на 1 тис. мальків темп росту, а отже і рибопродуктивність лотків або басейнів знижується. При цьому збільшується витрата кормів на одиницю приросту риби.

В період вирощування мальків в лотках і басейнах необхідно встановити постійний догляд за рибою: стежити за температурним і газовим режимом, кратністю подачі кормів, контролювати епізоотичний стан риб і так далі.

При підвищенні температури води вище 220С (оптимальна температура для підрощування мальків 14-180С) можуть виникати заморні явища форелі, особливо в передранкові години. В таких випадках слід проводити додаткову аерацію води. Необхідно систематично проводити очищення басейнів і лотків від залишків кормів і екскрементів, а стінок - від обростання водоростями.

По досягненню мальків 1-1,5 г проводять сортування і знову пересаджують на подальше вирощування.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >