< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Мікрорівень

Корпорація "Оболонь" прагне, щоб споживачі володіли об'єктивною інформацією щодо пива та його властивостей, усвідомлювали значення правильного поводження з ним. Адже за умови помірного та, що не менш важливо,

поміркованого вживання пиво може бути частиною здорового способу життя – цей напій містить чимало важливих вітамінів та мікроелементів, які можуть принести користь організму людини.

"Оболонь" відповідально ставиться до проблем споживання пива в Україні і підтримує світові принципи відповідального маркетингу. Щоб донести до якомога більшого кола людей інформацію про важливість відповідального ставлення до пива, ми впроваджуємо добровільну масштабну програму "Споживай відповідально!".

У рамках програми використовуються різні канали комунікації для того, щоб охопити найширшу аудиторію споживачів. Зокрема, на всіх етикетках пива ПАТ "Оболонь" розміщується повідомлення про недопустимість вживання пива особами до 18 років, вагітними жінками та водіями, а також інформація про норми споживання пива. Логотип "Споживай відповідально!" ми розміщуємо також у всіх рекламних відеороликах брендів корпорації. Серед інших інструментів комунікації зі споживачами використовується спеціальний сайт enjoyobolon.com, який містить інформацію про відповідальне вживання пива та алкогольних напоїв. Розповсюджується спеціальна брошура, яка присвячена хмільному напою, його властивостям та культурі споживання.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >