< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Обладнання і технологія прокатки

Для виготовлення порошкового прокату застосовують стани, які за конструкцією принципово не відрізняються від станів для прокатки литих матеріалів. Основними вузлами в них є шестерінчаста кліть, редуктор, шарнірні шпинделі, валки, натискний пристрій, пристосування для осьової і радіальної настройки валків. Особливістю прокатних станів для прокатки порошків є відносно мале і регульоване число обертів валків (0.33-30 об/хв) і горизонтальне розміщення площини, в якій розташовані осі валків при вертикальній прокатці. Стани для вертикальної прокатки порошків забезпечені спеціальними бункерами для подачі порошків в зону деформації. Конструкція бункера має важливе значення з погляду як отримання однорідності властивостей по довжині і ширині прокат}', так і можливості виготовлення прокат} різноманітних форми і властивостей. Бункери можуть бути підвісними і такими, що спираються на валки. Схеми основних видів бункерів показані на рисунку 116. Найбільш універсальним і зручним в роботі є пристрій для подачі порошку, показаний на рисунку 116, 2. За рахунок регулювання рівня шибера можна одержувати як моно-, так і біметалевий прокат. Крім того, при використанні порожнистих шиберів можна пропускати через нього сітку або стрічку, виготовлені з різноманітних матеріалів, і отримувати армований прокат. Для прокатки порошків, що мають високу текучість. зручно застосовувати бункер відповідно до схеми (рис. 116. 3), і навпаки, для примусової подачі порошку або регулювання його витрат зручно застосовувати пристрій (рис. 116.4).

Схема прокатки з варіантами подачі порошку

Рисунок 116 – Схема прокатки з варіантами подачі порошку

Для прокатки порошків можливе також застосування прокатних станів з нахиленим розміщенням валків, що розширює їх можливості (рис. 117).

Схема прокатного стана

Рисунок 117 – Схема прокатного стана

Прокат після стану безпосередньо або заздалегідь намотаний в бухти спікають в муфельних печах протяжкою через зону нагрівання (рис. 118).

Закономірності спікання аналогічні закономірностям спікання інших видів порошкових матеріалів, які розглядаються в підручнику С.С. Кіпарисова та Г.А. Лібенсона "Порошковая металлургия".

Метод прокатки порошків має все більше застосування для виготовлення матеріалів різного призначення. При цьому застосування прокатки гранульованих порошків і гарячої прокатки розширює коло матеріалів, що виготовляються цим методом. Характеристики деяких матеріалів, одержаних методом прокатки, наведені в таблиці 38.

Схема формування прокату і його спікання

Рисунок 118 – Схема формування прокату і його спікання

Таблиця 38 – Порошковий прокат і сфери його застосування

Вид прокату і його склад

Сфера застосування

Листи з нержавіючої сталі марки ПН (порошок сталі ІХІ8НК )Т)

Фільтри для фільтрації агресивних середовищ

Стрічка нікелева пориста (99,5 % Ni)

Теплостійкі фільтри тонкого очищення рідин

1 Іористі залізні листи марки ПЖ (99,0 % Fe)

Фільтри для очищення не агресивних рідин і газів

Мідна стрічка безпориста (99,5 % Cu, Fe, Sn, С)

Для потреб електротехнічної промисловості

І Іаплавлювальна стрічка

Автоматичне наплавлення, зварювання

Стрічка залізо-нікелева пориста

Компенсаційні прокладки, використовувані при паянні твердосплавних пластин до державки різця

Тришаровий прокат мідь-залізо- мідь

Екранування кабелів зв'язку

Псевдосплавні стрічкові електроди зі старіючого сплаву марки К30М18

Механізоване наплавлення вирубних і висічених прецизійних штампів

Тонкі смуги твердосплавні

Твердосплавний інструмент, зносостійкі напрямні верстатів тощо

Диски з алмазів на бронзовій зв'язці

Шліфовка скла

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >