< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Інші забруднення, що утворюються на підприємствах залізничного транспорту

Підприємства залізничного транспорту займають території, які відрізняються не лише розмірами, але й ступенем забруднення. Характер технологічних процесів, здійснюваних підприємством, визначає вид та площу забруднення. Найпоширенішими забруднювачами територій підприємств залізничної галузі є нафта й нафтопродукти, мазут, дизельне паливо, олії і мастильні матеріали, антисептики, феноли, а також залишки перевезених вантажів і відходи виробництва.

Причиною забруднення залізничних колій нафтопродуктами є витікання їх із цистерн і зливальних приладів під час перевезення. Мастила потрапляють на шляхи під час сезонних і епізодичних заправлень букс, з колісних пар, а також безпосередньо з нещільно зачинених букс під час руху поїзда.

Значні обсяги земель займають залізничні станції та пункти технічного обслуговування вагонів, частина яких забруднюється, зокрема, сипучими вантажами, розлитими нафтопродуктами при маневрах рухомого складу та руху вантажних потягів.

Однією з форм фізичного (хвильового) забруднення навколишнього природного середовища об'єктами залізничного транспорту є шум. Рівень шуму на відстані 50 м від залізничного вокзалу становить у середньому 71 дБА, сортувальної станції – 74 дБА, залізничної лінії – 77 дБА і більше.

Зважаючи на те, що з кожним роком відбувається підвищення вантажності й швидкості залізничного транспорту, ці показники збільшуються, що в кінцевому підсумку призводить до зростання інтенсивності шумової "агресії" у всьому світі й негативно впливає на стан здоров'я та самопочуття мешканців планети. І, як свідчать проведені фахівцями у галузі залізничного транспорту дослідження, зменшення шумового впливу від рухомого складу у сучасних умовах є складним завданням, вирішення якого пов'язане з необхідністю проведення комплексу технічних заходів щодо вдосконалення конструкції колій, локомотивів, вагонів тощо.

Для зниження шуму на залізничному транспорті здійснюються такі заходи:

  • – запровадження на сортувальних станціях радіозв'язку;
  • – заміна гальмових і башмаків на уповільнювачі, ланкової колії на безстикову;
  • – забезпечення маневрових тепловозів глушниками шуму;
  • – захисні лісові насадження.

Проте, як показує практика, ці заходи не забезпечують зниження рівня шуму до допустимого санітарними нормами.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >