< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Характеристика впливу на навколишнє природне середовище авіаційного транспорту

Коротка історична довідка про розвиток авіації

Авіація, що в XIX столітті вважалася далекою мрією, ледь з'явившись, стала невіддільною частиною реальності. За сторіччя свого існування вона значно змінила як темп, так і сам характер життя людей. Завдяки їй людина одержала одну з найбільших своїх перемог над Простором і Часом. Подорожі, на які в минулому витрачалися місяці, і навіть роки, наші сучасники, завдяки могутнім повітряним лайнерам, здійснюють за лічені години.

Відомі американські винахідники брати Райт перший політ на побудованому ними літаку здійснили 17 грудня 1903 року. А вже 5 червня 1910 року на Сирецькому іподромі в Києві відбувся перший політ вітчизняного літака. Побудував апарат і літав на ньому професор Київського політехнічного інституту О. С. Кудашев.

За кілька місяців перед тим, 21 березня 1910 року в Одесі відбувся перший публічний політ авіатора Μ. Н. Єфімова (1881– 1919) на літаку "Фарман-4". У цей день було виконано 5 польотів, причому два з них – з пасажирами. За період 1909-1912 років тільки київськими ентузіастами було створено близько 40 різних типів літаків.

Згодом у Києві виділилися два основних центри повітроплавання: Сирецький – військовий і Куренівський – цивільний. 9 вересня 1913 року на Сирецькому аеродромі поручик Π. М. Нестеров на літаку "Ньюпор-4" перший у світі виконав "мертву петлю", названу згодом його ім'ям. Ігор Іванович Сікорський і його колеги в 1910 році побудували літак БІС-1 (Билінський, Йордан, Сікорський) із двигуном потужність 15 к.с., пізніше БІС-2, з потужнішим двигуном – 25 к.с. Польоти в той час проходили по прямій на висоті 1-2 м тривалістю 1-2 хв.

Згодом 1.1. Сікорський побудував та випробував ще кілька літаків, показавши рекордні на той час результати. Так, на літаку С-5 він у 1911 році установив одразу чотири всеросійських рекорди: висота польоту – 500 м, дальність – 85 км, тривалість – 52 хв., швидкість – 125 км/год. Того самого року на літаку 3-6 він установив світовий рекорд швидкості з екіпажем у 3 чоловіки – 111 км/год. А в березні 1912 року на літаку С-6А виконав рекордний політ уже з п'ятьма людьми на борту зі швидкістю 106 км/год.

На початку XX століття в Україні сформувалися три центри розвитку авіабудування й освоєння літаків у польоті: Київ, Одеса і Харків. Перші польоти цивільних літаків у Києві й Одесі стали поштовхом до планомірної підготовки авіаційних фахівців у Київському політехнічному й Харківському технологічному інститутах.

Початком регулярних перевезень суднами цивільної авіації в рамках акціонерного товариства "Укрвоздухпуть" можна вважати 25 травня 1924 року, коли почали діяти дві лінії: Харків-Полтава-Київ і Харків-Кіровоград-Одеса. Літаки курсували всього два рази на тиждень.

У 1924 році на повітряній лінії Харків-Київ було виконано 62 рейси і 31 рейс на авіалінії Харків-Одеса. Вже в 1927 році у своєму розпорядженні "Укрвоздухпуть" мав 10 обладнаних аеродромів і 15 посадкових майданчиків.

Регулярне застосування літаків на авіахімічних роботах датується літом 1925 року проти італійської сарани в Ізюмському окрузі Харківської області.

Післявоєнний період характеризується стрімким розвитком цивільної авіації. Наприклад, уже на кінець 1945 року в Україні діяло 10 союзних і республіканських повітряних ліній, 17 міжобласних і 51 внутрішньообласна. Обсяги перевезень пасажирів, у порівнянні з довоєнним рівнем, зросли більш ніж удвічі.

У 1964 році почав функціонувати найбільший аеропорт України – Бориспіль з аеровокзальним комплексом 107 тис. м2 і пропускною здатністю 1600 пасажирів за годину. На 1991 рік до складу Українського управління цивільної авіації входило 36 аеропортів, загальний парк повітряних судів перевищував 1500 літаків, зокрема сучасні літаки Ту-154, Ту-134, Як-42, Ан-24та ін.

Після 1991 року обсяги перевезень значно скоротилися. Різкий спад попиту на перевезення літаками в умовах економічної нестабільності пов'язаний зі зниженням рухомості населення.

За роки незалежності в Україні створена принципово нову мережу авіаліній – міжнародну. Укладено двосторонні Угоди про міжнародне повітряне сполучення з багатьма країнами світу.

Україна є членом Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >