< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Магія та енергетика символів

Цим питанням цікавилися люди ще в давнину. Зокрема в "Книзі Тома" міститься інформація про вплив предметів і символів на людину. Сьогодні науці відомо, що будь-який знак, символ, будь-яка форма, будь-який предмет в просторі відображається в людському мозку і здійснює на нього певний вплив. Наприклад, круглий, прямокутний чи квадратний стіл створює особливе викривлення в енергетичному просторі кімнати і взаємодіє з людиною, передає їй певний стан. Круглий стіл - стан спокою і розслаблення, прямокутний - робоче напруження і холодність, квадратний - стійкість і консерватизм.

Ефект форми

Дослідження останніх років показали, що всі об'єкти навколишнього світу випромінюють, крім основного випромінювання, яке залежить від природи речовини (будівельного матеріалу), ще й випромінювання, обумовлене формою. Сила випромінювання залежить не лише від його орієнтування в просторі, об'єму і маси, але й від часу та місця його розміщення.

Напруженість будь-якого поля зростає із кривизною його ізоінтенсіальних ліній. Цим обумовлений ефект вістря. Це стосується і енергії форм: концентрація псі-поля відбувається вздовж лінії чи у точці перетину поверхонь, особливо коли їх перетинається декілька. У результаті цього вплив таких поверхонь зводиться до мінімуму і з'являється можливість обійтися без них, обмежив

шись лише ребрами - дротяним чи трубчастим каркасом того чи іншого багатогранника.

Подаємо характеристики декількох символів, які впливають на людину.

Символ 1 - золотий хрест (мал. ЗО) - золотого кольору хрест, побудований за принципом "золотого перетину", був відомий у Єгипті задовго до християнства. Споглядання хреста з відстані приблизно 60 см від очей впливає на організм людини: надає рівноваги, життєвих сил, спокою, стабільної працездатності, стану духовної і фізичної гармонії. Дивитися на символ потрібно розсіяним поглядом до того часу, доки довкола хреста не утвориться голубуватий відсвіт. Після цього очі можна прикрити. Чутливі люди, обов'язково відчують, як через маківку голови наче входить сонячне світло, розтікається по всьому тілу, розчиняючи будь-які неприємні згустки в організмі.

Символ 2 - єгипетський хрест АНКХ (мал. 31), його називають ще хрестом життя. Хрест насиченого синього кольору, побудований із збереженням пропорцій "золотого перетину". На відміну від гармонізуючого золотого хреста, хрест життя переважно впливає на дух людини. Спостерігаючи його з відстані приблизно 60 см від очей, людина обов'язково починає відчувати просвітлення в голові, легкість у тілі, наповненість творчими силами. Розсіяний погляд того, хто спостерігає, швидко виявить золотисте сіяння навколо символу. Після цього можна прикрити очі, тоді з'явиться відчуття польоту. Особливо чутливі люди можуть із закритими очима бачити кольорову гармонію. Відчуття легкості з'явиться навіть після важких психічних станів, прийде відчуття захищеності.

Символ 8 - восьмикутник, який обрамляє божественну монаду. Він широко використовується в китайській оздоровчій системі. Споглядання його проводиться за тими ж правилами, що й попередніх символів. Вплив восьмикутника просто вражаючий. Його можна повісити над ліжком (в головах), над письмовим столом, в робочому кабінеті, подарувати товаришеві, коханому. Абсолютно на все він впливає благотворно, допомагає у справах і у взаєминах між людьми, захищає будинок від злих духів, приборкує норовисті натури.

Якщо монаду замінити дзеркалом, то обрамлене у восьмикутник воно буде знищувати будь-які негативні енергії, які з'являться в просторі і в полі зору людини, яка споглядає. Людині буде здаватись, що вона щоразу, коли підходить до дзеркала, одержує позитивний енергетичний імпульс. Насправді звільняються сили, які до цього витрачались на руйнівні процеси всередині людини: сумніви, образи, прикрощі, нудьга.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >