< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Проксиміті-зчитувачі компанії Keri Systems

Описувані нижче проксиміті-зчитувачі американської компанії Keri Systems призначені для здійснення ідентифікації проксиміті-картки (пропуску) співробітника в системі контролю доступу Keri Systems і подальшого дозволу/заборони проходу цього співробітника на територію, що охороняється. Дані зчитувачі є безконтактними і зчитують інформацію з проксиміті-карти на відстані. В даний час всі моделі проксиміті-зчитувачів Кеті працюють в різних країнах світу, у тому числі і в системах контролю доступу українських готелів. Вони відрізняються сучасним дизайном, надійністю роботи, а також доступною ціною.

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження - призначені для організації відеоспостереження на відповідальних об'єктах готельної структури.

За останні роки відеоспостереження стало невід'ємною функцією комплексної системи безпеки об'єкта готельного бізнесу, оскільки сучасні системи відеоспостереження дозволяють не тільки спостерігати і записувати відео, але і програмувати реакцію всієї системи безпеки при виникненні тривожних подій.

Залежно від типу використовуваного устаткування системи відеоспостереження ділять на аналогові і цифрові. Аналогові системи використовують звичайно для відеоспостереження з одночасним записом інформації на відеомагнітофон. Для забезпечення безпеки особливо відповідальних об'єктів використовують цифрові системи відеоспостереження, які, як правило, інтегруються в комплексні системи безпеки. Такі комплекси фіксують, записують і аналізують інформацію, що поступає від відеокамер, охоронних і пожежних датчиків, а також "приймають рішення" щодо захисту об'єкта.

Цифрові системи відеоспостереження застосовують в системах безпеки територіально розподілених об'єктів, а також в комплексах управління безпекою глобальних компаній. На сьогодні цифрові технології відеомоніторингу витісняють аналогові системи відеоспостереження за функціональними і технічними характеристиками, а за своєю ціною вже наближаються до вартості аналогових пристроїв.

Відеомонітори призначені для цілодобового і високоякісного відображення зображень з відеокамер системи відеоспостереження. Залежно від використовуваних відеокамер застосовуються чорно-білі або кольорові відеомонітори.

Термопринтер призначений для друку необхідних відеофрагментів для документування подій, кадрів надзвичайної ситуації і будь-яких інших цікавих моментів відеозапису.

Міні-сейфи

Міні-сейфи дають додаткову безпеку і зручність як гостям, так і персоналу готелю. Залежно від класу готелю, завантаження номерного фонду, вартості і якості самого номера, а також статусу клієнта, необхідність встановлення сейфів може розповсюджуватися як на всі номери, так і лише на деякі з них. Мінімальні вимоги в 3*** готелях - встановлювати сейфи в номерах-люкс та напівлюкс. Оскільки у сейфів є режим здачі в оренду, їх можна встановлювати в номери будь-якої категорії. У 4-5 зіркових готелях сейфи необхідно мати в кожному номері (вартість користування сейфом звичайно включена у вартість проживання).

Сейфи Infinity і Sentinel мають вдосконалену конструкцію, вони забезпечені електронним замком: кнопковим, картковим (смарт-чіп або магнітна смуга) або біометричним. Більшість моделей мають електронну пам'ять, яка дозволяє зберігати звіт про останні сто відкриттів сейфа.

Замки сейфів Infinity і Sentinel можуть бути кодовими, картковими і біометричними. Код, що встановлюється на сейфах ELSAFE, містить 4-6 знаків (залежно від моделі). На відміну від багатьох сейфів інших виробників, ці моделі забезпечені світлодіодним дисплеєм, на якому клієнт може побачити цифри, які він хоче запрограмувати. Що стосується коду майстра, то він встановлюється самим готелем, а не заводом-виробником і змінюється за бажанням.

Можливе декодування сейфа (відкриття, приведення в початковий стан) дистанційно за телефоном за допомогою автоматичної системи телекодування.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >